Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) »
DEWALT wprowadza nowe rozwiązanie 54V - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH

DEWALT wprowadza nowe rozwiązanie 54V

XR FLEXVOLT to gama elektronarzędzi 54V oferująca wydłużony czas pracy i maksimum wydajności, jakich nigdy wcześniej nie było - po raz pierwszy każdy fachowiec nie będzie potrzebował już zasilania sieciowego nawet do ciężkich prac budowlanych i pozwoli sobie na elastyczność pracy z dużą mocą.
 
Innowacyjne rozwiązanie zasilające całą gamę narzędzi akumulatorowych napięciem 54V eliminuje kłopotliwy przewód sieciowy. DEWALT XR FLEXVOLT jest jedynym akumulatorem na rynku, który pracuje w dwóch zakresach napięć: 54V oraz 18V - dzięki czemu jest w pełni kompatybilny z istniejącymi elektronarzędziami XR.


GAMA elektronarzędzi XR FLEXVOLT


BUDOWA PRZYSZŁOŚCI
Wyobraź sobie plac budowy, gdzie leżące przewody sieciowe i wielkie generatory należą już do przeszłości. Budowę, gdzie każdy pracownik może pracować szybciej, bezpieczniej i bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej.
 
DEWALT stworzył gamę elektronarzędzi XR FLEXVOLT umożliwiając fachowcom korzystanie z technologii akumulatorowej nawet do ciężkich prac budowlanych - tam, gdzie wcześniej nie było to możliwe.

 
e-ulotka

#2017-06-23#Copyright © 2017, Robo-Kop.