Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) »
RUBI wprowadza system "zero dust" - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH

RUBI wprowadza system "zero dust"

Nowatorski system opatentowany przez RUBI służący poprawie warunków pracy na budowie
 
Po wielu miesiącach pracy i wszechstronnych próbach realizowanych w specjalistycznych laboratoriach, RUBI wprowadza na rynek gamę praduktów ZERO DUST, pierwsze elektryczne przecinarki do płytek spełniające najbardziej wymagające normy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w sektorze budowlanym.
 
Nowe przecinarki do płytek z systemem ZERO DUST znacznie ograniczają ilość wyrzucanego podczas pracy pyłu z kroplami wody, zapobiegając w ten sposób chorobom związanym z wdychaniem pyłu kwarcowego.
 
Tego rodzaju zabezpieczenie jest wymagane prawem w krajach północnoeuropejskich, a w najbliższych latach będzie obowiązywało również w pozostałych krajach Europy, oraz w Stanach Zjednoczonych. Jednostką certyfikującą jest TNO (Holenderska Organizacja Badawcza Nauk Stosowanych), z którą RUBI od lat współpracuje, dążąc do poprawy warunków pracy glazurników z całego świata.
 
W tym celu wszystkie przecinarki RUBI DC, DS, DX i DR są seryjnie wyposażone w system redukcji pyłów ZERO DUST. To innowacyjne rozwiązanie, poza poprawą warunków pracy, zmniejsza także zużycie wody podczas cięcia, ograniczając czas marnowany na napełnianie wodą zbiornika. Ten nowy i wyłączny parametr techniczny przecinarek elektrycznych RUBI na pewno zostanie doceniony przez użytkowników produktów RUBI, i będzie nowym impulsem do rozwoju cieszącej się dużym powodzeniem gamy produktów RUBI.
 

#2017-06-23#Copyright © 2017, Robo-Kop.