BOSCH GOP AII65APB brzeszczot uniwersalny 65mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP AII65APB brzeszczot uniwersalny 65mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608661781
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BRZESZCZOT UNIWERSALNY
DO DREWNA, METALU, LAMINATU
AII65APB
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot BIM do cięcia wgłębnego Wood and Metal
Cięcie drewna z gwoździami.
Przycinanie miękkiego i twardego drewna (np. przycinanie ościeżnicy drzwiowej)
Przycinanie płyt fornirowanych.
Przycinanie i cięcia wgłębne w płytach laminowanych (np. wycięcie pod półkę)
szerokość brzeszczotu - 65mm
głębokość cięcia - 40mm
zęby co - 1,3mm