BOSCH GOP AII65BSPB brzeszczot do drewna - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP AII65BSPB brzeszczot do drewna
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608662017
Dostępność: CHWILOWO NIEDOSTĘNY
BRZESZCZOT DO DREWNA TWARDEGO
AII65BSPB
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot BIM do cięcia wgłębnego Hard Wood
Cięcie wgłębne w laminowanej płycie lub twardym drewnie (np. do wbudowania kratek wentylacyjnych).
Wycinanie wyżłobień w elementach mebli (np. aby umożliwić dostęp do gniazda elektrycznego).
szerokość brzeszczotu - 65mm
głębokość cięcia - 45mm
Brzeszczot pasuje do urządzeń firm / BOSCH / MAKITA / FEIN / SKIL / MILWAUKEE / METABO /  itp
oraz przy zastosowaniu adaptera - do wielu innych firm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
STANLEY 51-175 młotek ślusarski drewniany 500g
WERA 05200995001 grzechotka bity nasadki x38 zestaw
ADLER Dwójnik stalowy typ "T" szybkozłączka
Średnica [cal]:
SCHEPPACH HM80L ukośnica piła 210mm 1500W