BOSCH GOP AII65BSPC brzeszczot do drewna 65mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP AII65BSPC brzeszczot do drewna 65mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608662354
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BRZESZCZOT DO TWARDEGO DREWNA
AII65BSPC
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot HCS do cięcia wgłębnego twardym drewnie czy deskach drewnianych
np. przy montażu kratek wentylacyjnych, przy montażu regałów itp.
Cięcie paneli drewnianych.
Czyste cięcie.
szerokość brzeszczotu - 65mm
głębokość cięcia - 40mm
odległość zębów - 1,8mm