BOSCH GOP AIZ32APB brzeszczot uniwersalny 32mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP AIZ32APB brzeszczot uniwersalny 32mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608661644 / 2608664470
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AIZ32APB
BRZESZCZOT UNIWERSALNY
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
2608661644  /  2608664470
DANE TECHNICZNE
szerokość brzeszczotu - 32mm
głębokość cięcia - 50mm
zęby co - 1,3mm