BOSCH GOP AIZ32BSPB brzeszczot do drewna - ENAR - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: ENAR
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP AIZ32BSPB brzeszczot do drewna
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608661645
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BRZESZCZOT DO DREWNA TWARDEGO
AIZ32BSPB
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot BIM do cięcia wgłębnego Hard Wood
Cięcie wgłębne w laminowanej płycie lub twardym drewnie (np. do wbudowania kratek wentylacyjnych).
Wycinanie wyżłobień w elementach mebli (np. aby umożliwić dostęp do gniazda elektrycznego).
szerokość brzeszczotu - 32mm
głębokość cięcia - 50mm
zęby co - 1,8mm