BOSCH GOP AIZ32BSPC brzeszczot do drewna - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP AIZ32BSPC brzeszczot do drewna
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608662360
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BRZESZCZOT DO DREWNA TWARDEGO
AIZ32BSPC
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot BIM do cięcia wgłębnego do twardego drewna
Precyzyjne cięcia wgłębne w twardym drewnie (np. przy montażu ekranu)
Cięcie paneli drewnianych
szerokość brzeszczotu - 32mm
głębokość cięcia - 50mm
zęby co - 1,8mm