BOSCH GOP AIZ32EPC brzeszczot do drewna - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP AIZ32EPC brzeszczot do drewna
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608661637
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BRZESZCZOT DO DREWNA
AIZ32EPC
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot HCS do cięcia wgłębnego w miękkim drewnie
Cięcia wgłębne w miękkim drewnie (np. przy montażu kratek wentylacyjnych).
Wycinanie wyżłobień w elementach mebli (np. aby umożliwić dostęp do gniazda elektrycznego).
Drewniane elementy montażowe gdy należy przyciąć równo z powierzchnią(np. kołki, czopy).
szerokość brzeszczotu - 32mm
głębokość cięcia - 50mm
zęby co - 1,4mm