BOSCH GOP AIZ32EPC brzeszczot do drewna - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP AIZ32EPC brzeszczot do drewna
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608661637
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BRZESZCZOT DO DREWNA
AIZ32EPC
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot HCS do cięcia wgłębnego w miękkim drewnie
Cięcia wgłębne w miękkim drewnie (np. przy montażu kratek wentylacyjnych).
Wycinanie wyżłobień w elementach mebli (np. aby umożliwić dostęp do gniazda elektrycznego).
Drewniane elementy montażowe gdy należy przyciąć równo z powierzchnią(np. kołki, czopy).
szerokość brzeszczotu - 32mm
głębokość cięcia - 50mm
zęby co - 1,4mm
oraz przy zastosowaniu adaptera - do wielu innych firm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH GOP AIZ32AT brzeszczot do INOX 32mm
MAKITA A86898 brzeszczoty wyrzynarka x5 zestaw
STANLEY 95-112 latarka LED statyw 33lm
STANLEY AL32 niwelator optyczny osprzęt
KNIPEX 7002160 szczypce boczne 160mm
RUBI 1903 nóż tnący 8mm do przecinarek TX TZ