DEWALT DCS7485N pilarka stołowa piła 210mm 54V bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEWALT DCS7485N pilarka stołowa piła 210mm 54V bez akumulatora
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DCS7485N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DCS7485N FLEXVOLT
AKUMULATOROWA
PILARKA STOŁOWA
FIRMY DeWALT
 WERSJA BEZ AKUMULATORA i ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 54V XR FLEXVOLT
średnica piły - 210/30mm
prędkość obrotowa - 5800 obr/min
maxkąt odchylenia od pionu -3 do 48 °
max głębokość cięcia w prawo - 610 mm
max głębokość cięcia w lewo - 318 mm
max głębokość cięcia przy 90° - 65 mm
max głębokość cięcia przy 45° - 45 mm
wymiary stołu - 485 x 485 mm
masa - 21,5 kg
OPIS PRODUKTU
Masa maszyny 22 kg i zoptymalizowana
budowa czynią z niej najwygodniejsze
w przenoszeniu (transporcie) urządzenie w swojej klasie
Stalowa rurowa obudowa ramowa zabezpiecza pilarkę
przed skutkami uderzeń i upadków
Zębatkowy mechanizm wysuwania prowadnicy,
przednia i tylna blokada oraz dobrze czytelne skale
zapewniają nadzwyczajną dokładność i łatwość użytkowania
Bezszczotkowy silnik 54V pozwala na wszechstronność zastosowań
System prowadnic, w wersji przenośnej, umożliwia cięcia wzdłużne
do wymiaru w arkuszach o szerokości 610 mm