DEWALT DCS7485T2 pilarka stołowa piła 54V 2x6,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEWALT DCS7485T2 pilarka stołowa piła 54V 2x6,0Ah
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DCS7485T2
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DCS7485T2 FLEXVOLT
AKUMULATOROWA PILARKA STOŁOWA
FIRMY DeWALT
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 54V XR FLEXVOLT
średnica piły - 210/30mm
prędkość obrotowa - 5800 obr/min
max kąt odchylenia od pionu -3 do 48 °
max głębokość cięcia w prawo - 610 mm
max głębokość cięcia w lewo - 318 mm
max głębokość cięcia przy 90° - 65 mm
max głębokość cięcia przy 45° - 45 mm
wymiary stołu - 485 x 485 mm
waga - 21,5 kg
OPIS PRODUKTU
Waga maszyny 22 kg i zoptymalizowana budowa czyni z niej
najwygodniejsze w przenoszeniu (transporcie) urządzenie w swojej klasie.
Stalowa rurowa obudowa ramowa zabezpiecza
pilarkę przed skutkami uderzeń i upadków
Zębatkowy mechanizm wysuwania prowadnicy,
przednia i tylna blokada oraz dobrze czytelne skale
zapewniają nadzwyczajną dokładność i łatwość użytkowania
Bezszczotkowy silnik 54V pozwala na wszechstronność zastosowań
System prowadnic, w wersji przenośnej, umożliwia cięcia
wzdłużne do wymiaru w arkuszach o szerokości 610 mm
Aluminiowy odlew stołu zapewnia stabilność i dokładność
System zabezpieczenia przed przeciążeniem umożliwia wysoką
sprawność cięcia w twardym, mokrym lub zmrożonym drewnie
Szybkie aretowanie odchyleń tarczy pilarskiej
od pionu umożliwia łatwe ustawianie
WYPOSAŻENIE
ładowarka wielonapięciowa XR DCB118
2 akumulatory Li-Ion XR FlexVolt 54V 6Ah