MAKITA DPJ180RFJ frezarka lamelownica 18V 2x3,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DPJ180RFJ frezarka lamelownica 18V 2x3,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DPJ180RFJ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DPJ180RFJ
AKUMULATOROWA
FREZARKA DO ROWKÓW
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
prędkość obr. na biegu jałowym - 10000 obr/min.
głębokość frezowania - 20 mm
średnica frezu - 100 mm
wymiary (DxSxW) - 351x139x149 mm