MAKITA TD110DSAE klucz udarowy 110Nm 10,8V 2x2,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA TD110DSAE klucz udarowy 110Nm  10,8V 2x2,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: TD110DSAE
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY KLUCZ UDAROWY
TD110DSAE
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
maksymalny moment dokręcania - 110Nm
zasilanie - akumulator 10,8V Li-Ion
uchwyt narzędziowy - sześciokąt 1/4"
prędkość obrotowa na biegu jałowym - 0-2.600 obr/min
częstotliwość udarów na biegu jałowym - 0-3.500/min
wkręt do metalu - M4–M8
wkręt standardowy - M5–M12
śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie - M5–M10
śruba z gwintem zwykłym - 20–90mm