METABO LSV5-225 COMFORT szlifierka gipsu ASR35LACP - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
METABO LSV5-225 COMFORT szlifierka gipsu ASR35LACP
Producent: METABO
Cena: w budowie
Model: LSV5-225ASR COMFORT + ASR35LACP
Dostępność: WYSYŁKA OK 10-14 DNI
szt. (w budowie)
SZLIFIERKA DO GIPSU
LSV 5-225 Comfort
ODKURZACZ
ASR 35 L ACP
FIRMY METABO
DANE TECHNICZNE SZLIFIERKI
średnica talerza szlifierskiego  - 225 mm
moc - 500 W
prędkość obrotowa na biegu jałowym - 1000 - 1650 /min
możliwa długość urządzenia - 1,1 m/1,6 m
długość kabla - 4 m
ciężar bez kabla - 4,5 kg
OPIS SZLIFIERKI
Komfortowe szlifowanie gipsowanych powierzchni ścian i sufitów.
Optymalne wyważenie podczas pracy dzięki środkowi ciężkości urządzenia zlokalizowanemu poza głowicą.
Idealne dopasowanie elastycznej głowicy szlifierskiej do powierzchni umożliwia dobre wyniki pracy.
Pełnookresowa elektronika Vario-Constamatic (VC)
umożliwia płynną regulację obrotów i zapewnia ich stabilizację w zakresie obciążeń znamionowych.
Dodatkowe oświetlenie LED ułatwia bezpośrednie wykrywanie i szlifowanie nierówności bądź rys.
Możliwość łatwej i szybkiej wymiany wałka bez użycia narzędzi bezpośrednio na budowie.
Odstawianie urządzenia bez zginania węża i przewodu elektrycznego.
Bogata oferta materiałów ściernych do wszelkich zastosowań.
Możliwość odsysania pyłu po podłączeniu odkurzacza uniwersalnego.
________________________________________________________
DANE TECHNICZNE ODKURZACZA
moc - 1400W
zbiornik - 35l
powierzchnia filtra - 8600cm3
podciśnienie - 248 hPa(mbar)
wydatek powietrza - 3660l/min
waga - 16kg
OPIS ODKURZACZA
Odkurzacz do pracy na sucho/mokro dopuszczony do zastosowań przemysłowych
AutoCleanPlus:
Przy utracie optymalnej mocy ssania natychmiastowe wytrząsanie filtrów
Wysoki poziom ochrony użytkownika: certyfikat zgodności z normą UE dla pyłów klasy L
Automatyczny wyłącznik przy odkurzaniu na mokro, aktywowany po osiągnięciu maksymalnego napełnienia
Nadaje się w szczególności do odsysania pyłu z cięcia betonu i kamienia
Sygnał ostrzegawczy przy przekroczeniu minimalnego strumienia przepływu - dla ochrony użytkownika
Optymalna moc ssąca dzięki preselekcji średnicy węża odsysającego
Automatyka opóźniająca wyłączenie silnika w celu całkowitego opróżnienia węża ssącego
Stabilny dzięki dużym kółkom i rolkom skrętnym z hamulcem blokującym
Możliwość nawijania przewodu
Praktyczny schowek na osprzęt i półka
WYPOSAŻENIE ZESTAWU
walizka narzędziowa z tworzywa sztucznego, płyta szlifierska (bardzo miękka), 25 samoprzyczepnych arkuszy szlifierskich z wieloma otworami (P120), mufa przyłączeniowa, klucz sześciokątny, wąż ssący (Ø 35 mm / 3,2 m), uchwyt łączący wąż z rurą ssącą, 2 rury ssące z tworzywa sztucznego, 2 filtry kasetowe z poliestru (klasa M), polietylenowy worek filtrujący, ssawka szczelinowa, ssawka podłogowa (szerokość 370 mm), instrukcja obsługi, karta gwarancyjna