Poniżej możesz wpisać swój numer telefonu, skontaktujemy się a tobą w sprawie wybranego przedmiotu.
Zapytanie o produkt
ZESTAW KLUCZY FIRMY PROXXON 23080
OPIS PRODUKTU 36-częściowy zestaw kluczy. Głowice i uchwyt grzechotki wykonane z jednorodnego stopu (głowica nie jest spawana). Mechanizm zwalniający (zwalnianie nasadki przez naciśnięcie przycisku). Płynne zazębianie – niezwykle starannie hartowane - dla dużej żywotności. Niezawodne przełączanie L/P. Duża ilość zębów zazębia się jednocześnie, umożliwiając przenoszenie ekstremalnie dużych momentów . Uchwyt wykonany z odpornego na olej i kwas TPR (Thermolpastic Rubber). Z otworem umożliwiającym zawieszanie.
Stabilna metalowa walizka. Na wewnętrznej stronie wieka umieszczono tabele poglądowa dla średnic gwintów M1,6 do M24 z podanymi momentami obrotowymi.
Grzechotka 1/4" Nasadki 4-13 mm. Końcówki wkrętaków do śrub zwykłych, typu PZ i TX, nasadki z końcówkami imbusowymi, ponadto 5 kluczy imbusowych wygiętych 1,25-1,5-2,0-2,5 i 3,0 mm.
Pozostałe elementy widoczne na zdjęciu. GWARANCJA 2 LATA