REBIR IE-1023A-16/1300 wiertarka wolnoobrotowa 650 obr/min - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
REBIR IE-1023A-16/1300 wiertarka wolnoobrotowa 650 obr/min
Producent: REBIR
Cena: w budowie
Model: IE-1023A-16/1300
Dostępność: CHWILOWO NIEDOSTĘNY
WIERTARKA
WOLNOOBROTOWA
IE-1023A-16/1300
FIRMY REBIR
DANE TECHNICZNE
moc - 1300W
prędkość obrotowa - 650obr./min
maks. średnica wiercenia w drewnie/stali - 65/23 mm
uchwyt wiertarski - 16mm
waga - 3,9kg
OPIS PRODUKTU
Wiertarka ręczna, jednobiegowa przeznaczona jest do wiercenia
w stali, metalach kolorowych, drewnie i innych materiałach,
wiertłami z końcówką stożkową od 14,5 do 23 mm
oraz z końcówkami cylindrycznymi
przy użyciu uchwytu wiertarskiego.
Duży moment obrotowy.
Obroty prawe.
WYPOSAŻENIE
kluczykowy uchwyt wiertarski, przejściówka
i klin do demontażu uchwytu, rękojeść boczna,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 1 ROK
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
TENGTOOLS 03570207 nasadki 12-kątne x17 zestaw
WERA 05013404001 wkrętak klucz nasadowy 9 mm
PROXXON 23906 klucz płasko-oczkowy 6mm
BLACK&DECKER BEBL185 dmuchawa do liści 1850W
PROXXON 22266 wkrętak nasadowy klucz Hex 8mm
DEWALT DCB126 akumulator Li-Ion 12V 5,0Ah