REBIR IE-1305A-16/1300ER wiertarka wolnoobrotowa 650 obr./min. - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
REBIR IE-1305A-16/1300ER wiertarka wolnoobrotowa 650 obr./min.
Producent: REBIR
Cena: w budowie
Model: IE-1305A-16/1300ER
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
WIERTARKA WOLNOOBROTOWA
IE-1305A-16/1300ER
FIRMY REBIR
DANE TECHNICZNE
moc - 1300W
prędkość obrotowa - 0-650obr./min
maks. średnica wiercenia w drewnie/stali - 65/23 mm
uchwyt wiertarski - 16mm
waga - 3,9kg
OPIS PRODUKTU
Wiertarka ręczna, jednobiegowa przeznaczona jest do wiercenia
w stali, metalach kolorowych, drewnie i innych materiałach,
wiertłami z końcówką stożkową od 14,5 do 23 mm