BOSCH GAL 12V-40 ładowarka akumulator 12V 3,0Ah x2 zestaw - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GAL 12V-40 ładowarka akumulator 12V 3,0Ah x2 zestaw
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A019RD
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW
GAL12V-40
2 AKUMULATORY 12V 3,0Ah
FIRMY BOSCH
ŁADOWARKA GAL12V-40
DANE TECHNICZNE
napięcie - 10,8-12 V
prąd ładowania - 4,0 A
czas ładowania przy pojemności akumulatora 2,0 Ah (80%/100%) ok. 24/35 min
czas ładowania przy pojemności akumulatora 3,0 Ah (80%/100%) ok. 36/50 min
czas ładowania przy pojemności akumulatora 4,0 Ah (80%/100%) ok. 48/65 min
czas ładowania przy pojemności akumulatora 6,0 Ah (80%/100%) ok. 72/95 min
waga - 450 g
OPIS PRODUKTU
Szybkie tempo ładowania wszystkich akumulatorów 12 V,
umożliwia naładowanie akumulatora 12 V / 3,0 Ah od 0 do 80% w ciągu 36 minut
Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja
Kompatybilna ze wszystkimi elektronarzędziami i ładowarkami
systemu Bosch Professional 12 V (Flexible Power System)
AKUMULATOR 12V 3,0Ah
DANE TECHNICZNE
napięcie - 12,0V
pojemność - 3,0Ah
typ - Li-Ion
OPIS PRODUKTU
Akumulator litowo-jonowy do zasilania urządzeń
akumulatorowych 12V i 10,8V Bosch linii niebieskiej.
Bez efektu pamięci i samorozładowania:
zawsze gotowy do użycia dzięki technologii litowo-jonowej.
Wydłużona żywotność ogniw dzięki systemowi ECP.
Inteligentny system ochrony ogniw Bosch ECP chroni
akumulatory litowo-jonowe przed zbyt wysokimi temperaturami i przeciążeniem.
Dzięki temu akumulatory te odznaczają się wyjątkowo długą żywotnością.
Niska waga gwarantuje jeszcze wyższy komfort pracy.
System Bosch Flexible Power – jeden akumulator do wszystkich narzędzi danej klasy napięcia.
Wyjątkowa wytrzymałość: urządzenie zachowuje pełną sprawność
i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 3 metrów na beton.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO ASR 35 L ACP odkurzacz przemysłowy 35L
METABO 657006000 torba narzędziowa mała
NORTON wiertło diamentowe gresu M14 x4 zestaw
BOSCH EXPERT piła tarczowa laminat 96z 30 / 305mm
KNIPEX 002072V01 zestaw mini szczypce w etui
DeWALT DT6823 dłuto płaskie SDS-Max 25mm/400mm