BOSCH GAL 12V-40 ładowarka akumulator 12V 6,0Ah x2 zestaw - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GAL 12V-40 ładowarka akumulator 12V 6,0Ah x2 zestaw
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A01B20
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW
GAL12V-40
2 AKUMULATORY 12V 6,0Ah
FIRMY BOSCH
1600A01B20
ŁADOWARKA GAL12V-40
DANE TECHNICZNE
czas ładowania przy pojemności akumulatora:
1,3-1,5 Ah - ok. 35 min.
2,0 Ah - ok. 65 min.
2,5 Ah - ok. 65 min.
napięcie - 12V / 10,8V
typ - Li-Ion
wymiary (dł. x szer. x wys.) - 170x123x68 mm
waga - 400 g
OPIS PRODUKTU
Wydajna, szybka ładowarka do wszystkich urządzeń systemu Bosch Li-Ion 12 V i 10,8V.
Ładowarkę można stosować do ładowania akumulatorów Bosch 12 V i 10,8V
linii niebieskiej oraz zielonej.
AKUMULATOR 12V 6,0Ah
DANE TECHNICZNE
napięcie - 12,0V
pojemność - 6,0Ah
typ - Li-Ion
OPIS PRODUKTU
Akumulator litowo-jonowy do zasilania urządzeń
akumulatorowych 12V i 10,8V Bosch linii niebieskiej.