SPARKY MKL800CES szlifierka prosta 800W 6/8mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
SPARKY MKL800CES szlifierka prosta 800W 6/8mm
Producent: SPARKY
Cena: w budowie
Model: MKL800CES
Dostępność: CHWILOWO NIEDOSTĘNY
SZLIFIERKA PROSTA
MKL 800 CES
FIRMY SPARKY
DANE TECHNICZNE
moc - 800W
regulacja obrotów - 7000-27000/min
kołnierz wrzeciona - 43mm
tuleje zaciskowe - 6/8mm
waga - 1,8kg
OPIS PRODUKTU
Solidne profesjonalne narzędzie.
Niemiecka jakość - najniższa cena w swojej klasie.
Płynny rozruch.
Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej.
Stała prędkość obrotowa kontrolowana elektronicznie.
Lekkie o kompaktowe narzędzie jednoręczne.
Ochrona przeciążeniowa przy zakleszczeniu osprzętu.
Termiczna ochrona przeciążeniowa.
Skrzynia biegów ze stopu magnezu.
Również do pracy stacjonarnej z przystawką ?43 mm.
Szczotki z automatycznym wyłącznikiem.
Podwójna izolacja.
WYPOSAŻENIE
dwie tuleje zaciskowe 6/8mm, śruba mocująca, dwa klucze montażowe,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA
2 LATA (paragon), 1 ROK (faktura)
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH tarcza diamentowa garnkowa 125mm
DEDRA HL31524 tarcza piła tarczowa 315mm/24z/30mm
METABO W 9-125 QUICK szlifierka kątowa 125mm 900W
NORTON PRO GLASS tarcza do szkła ceramiki 180mm