Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) »
RUBI 1993 nóż tnący 10mm do przecinarek TX TM - - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Wyniki wyszukiwania

> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
RUBI 1993 nóż tnący 10mm do przecinarek TX TM

RUBI 1993 nóż tnący 10mm do przecinarek TX TMProducent: RUBI

Cena: 101.32 PLN
Model: 01993
Dostępność: WYSYŁKA 1-5 DNI ROBOCZYCH

 
NÓŻ GOLD DO PRZECINAREK
FIRMY RUBI

1993  01993

OPIS PRODUKTU
średnica kółka - 10mm

Do modeli przecinarek 
TX i TM

 
Gama noży tnących serii GOLD zapewnia większą żywotność i uzyskanie lepszych rezultatów podczas cięcia materiałów ceramicznych, które charakteryzują się średnim i wysokim poziomem trudności cięcia. Nie wszystkie materiały ceramiczne są takie same. Z tego właśnie powodu RUBI posiada w swojej ofercie bogatą gamę noży tnących.
 
RUBI produkuje kółka tnące z węglika spiekanego, które wyróżniają się wysoką odpornością na zużycie podczas tarcia. W znakomitej większości materiały ceramiczne miały zazwyczaj gładką warstwę glazurowaną lub polerowaną z niewielkimi ewentualnie nierównościami. Wprowadzenie do sprzedaży większej gamy płytek antypoślizgowych oraz rustykalnych (szczególnie tych stosowanych na zewnątrz) spowodowało o wiele częstsze występowanie płytek ceramicznych o nierównej powierzchni. W odpowiedzi na to firma RUBI zaprojektowała noże tnące serii GOLD.
 
Wszystkie kółka o danej średnicy są formowane w  jednakowy sposób, dzięki czemu kąt wcięcia odpowiada ich właściwemu przeznaczeniu. Różne średnice kółek tnących zapewniają uzyskanie różnych rezultatów cięcia w różnych materiałach ceramicznych. Zaleca się stosowanie noży tnących RUBI GOLD do cięcia glazurowanych płytek kamiennych (BIIa / BIb), rustykalnych lub ciągnionych (AIIa / AIb) oraz gresów porcelanowych (BIa) z powierzchnią gładką  i/lub lekko nierówną. Powierzchnia kółek tnących w nożach serii GOLD jest powlekana azotkiem tytanu. Dzięki temu noże tnące GOLD gwarantują uzyskanie o 50% większej żywotności w porównaniu do serii SILVER stosowanych do cięcia tych samych materiałów i w tych samych warunkach użytkowania.
 
Trzpienie noży tnących RUBI GOLD posiadają potrójnie rowkowany kształt (opatentowane przez RUBI), co zapewnia prawidłowy montaż na przecinarce ręcznej, jak również pewne dociśnięcie w wózku oraz nacięcie pozbawione efektu wibrowania. Właściwa kombinacja cech zapewnia uzyskanie najlepszych rezultatów.


KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ


Copyright © 2017, Robo-Kop.