MAKITA UM600DWAEX nożyce do trawy żywopłotu 10,8V 2,0Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA UM600DWAEX nożyce do trawy żywopłotu 10,8V 2,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: UM600DWAEX
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWE  NOŻYCE
DO TRAWY i ŻYWOPŁOTU
UM600DWAEX
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 10,8V Li-Ion
szerokość ostrza do trawy - 160mm
długość ostrza do żywopłotu - 200mm
częstotliwość skoków - 2500/min
waga - 1,4kg
OPIS PRODUKTU
Narzędzie ogrodnicze 2 w 1 – nożyce do trawy oraz nożyce do żywopłotu
Beznarzędziowy system wymiany ostrza
Osłona z prowadnicą do cięcia trawy wokół narożników
Wysokość cięcia ustawiana w 3 pozycjach (15, 20 oraz 25 mm)
Czerwona dioda LED sygnalizuje niski poziom naładowania akumulatora lub przeciążenie
Ergonomiczna, gumowana rękojeść zapewnia większą kontrolę oraz komfort użytkowania
Blokada włącznika chroni przed przypadowym uruchomieniem
Wyposażone w ostrze do cięcia trawy i ostrze tnące do żywopłotu
WYPOSAŻENIE
ładowarka DC10WC
akumulator BL1020B (10,8 V / 2,0 Ah)
ostrze do żywopłotu, ostrze do trawy,
osłony ostrza,
przystawka do zbierania ścinek,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA
3 LATA NA URZĄDZENIE
2 LATA NA AKUMULATORY
(rejestracja internetowa)
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEWALT DW621K frezarka górnowrzecionowa 8mm 1100W
GLOB EUROBOOR EDG 600 szlifierka prosta 6mm 600W
MENZER TBS225 szlifierka do gipsu 225mm 710W