EVOLUTION EVO-255-52-S tarcza piła do stali 255mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION EVO-255-52-S tarcza piła do stali 255mm
Producent: EVOLUTION
Cena: w budowie
Model: EVO-255-52-S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PIŁA WIDIOWA DO CIĘCIA STALI
EVO-255-52-S
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 255 mm
ilość zębów - 52 z
średnica otworu mocującego - 25,4 mm
dopuszczalne obroty - 5200 obr./min.
rodzaj ciętego materiału - stal
waga - 0,75 kg
OPIS PRODUKTU
Wysokiej jakości piła tarczowa z uzębieniem z węglika spiekanego firmy Evolution Power Tools.
Przeznaczona do cięcia profili stalowych, płaskowników i blach wykonanych ze stali konstrukcyjnych.
Tarcza może zostać poddana ostrzeniu
Podczas cięcia profili stalowych pojawiają się jedynie pojedyncze iskry,
przez co technologia cięcia tarczami wielozadaniowymi Evolution jest niezwykle bezpieczna,
wygodna i szybka.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
STANLEY MR100 nitownica nity 2,3,4,5mm
DEWALT DE7260 stół podstawa do ukośnic pilarek
METABO ASC 145 DUO ładowarka akumulatorów 12-36 V
STANLEY 14-567 nożyce do blachy wygięte lewe
DEDRA 31A032 palnik gazowy PIEZO 1,3kW