EVOLUTION EVO-355-66-S tarcza piła do stali 355mm 25,4mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION EVO-355-66-S tarcza piła do stali 355mm 25,4mm
Producent: EVOLUTION
Cena: w budowie
Model: EVO-355-66-S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PIŁA WIDIOWA DO CIĘCIA STALI
EVO-355-66-S
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 355 mm
ilość zębów - 66 z
średnica otworu mocującego - 25,4 mm
dopuszczalne obroty - 1600 obr./min.
rodzaj ciętego materiału - stal
waga - 1,7 kg
OPIS PRODUKTU
Wysokiej jakości piła tarczowa z uzębieniem z węglika spiekanego firmy Evolution Power Tools.
Przeznaczona do cięcia profili stalowych, płaskowników i blach wykonanych ze stali konstrukcyjnych.
Tarcza może zostać poddana ostrzeniu
Podczas cięcia profili stalowych pojawiają się jedynie pojedyncze iskry,
przez co technologia cięcia tarczami wielozadaniowymi Evolution jest niezwykle bezpieczna,
wygodna i szybka.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO 31-800 smar do wierteł i dłut SDS 100ml
DEDRA MC0935 dalmierz laser zasięg 100m
BOSCH GIC 12V-4-23 C kamera inspekcyjna 8,3mm 1,5m