BOSCH 2609256B62 talerz dysk 125mm miękki do szlifierek PEX300/PEX400 - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 2609256B62 talerz dysk 125mm miękki do szlifierek PEX300/PEX400
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2609256B62
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
TALERZ SZLIFIERSKI
miękki
FIRMY BOSCH
2609256B62
 Pasuje do szlifierek BOSCH PEX 300 i PEX 400
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 125 mm
twardość - miękki
OPIS PRODUKTU
Tarcza szlifierska z możliwością mocowania papierów na rzep.
ZASTOSOWANIE TALERZY SZLIFIERSKICH
Średniotwarde talerze szlifierskie
To standardowe tarcze do zastosowań uniwersalnych i zgrubnych prac szlifierskich.
Miękkie i bardzo miękkie talerze szlifierskie
Duża wydajność usuwania materiału i dobra jakość obróbki – wszechstronne zastosowania
Do szlifowania wykończeniowego oraz szlifowania powierzchni
zaokrąglonych i elementów kształtowych
Najwyższa jakość obróbki powierzchniowej przy niewielkiej ilości usuniętego materiału.
Do szlifowania pomiędzy kolejnymi lakierowaniami i do końcowego szlifowania lakieru
przez stolarzy, lakierników, montażystów kuchni oraz rzemieślników
zajmujących się obróbką Corianu
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ROTHENBERGER ROSLICE obcinak do rur z miedzi 15mm
STEINEL dysza redukcyjna długa 30mm/5mm ST009076
DEWALT DT6821 szpicak dłuto SDS Max 400mm
MAKITA P06292 klucz nasadka 1/4 8mm
LUNA JMS 260 pilarka piła ukośnica 255mm 1800W