EVOLUTION EVO-180-54-A tarcza piła do aluminium 180mm 20mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION EVO-180-54-A tarcza piła do aluminium 180mm 20mm
Producent: EVOLUTION
Cena: w budowie
Model: EVO-180-54-A
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PIŁA WIDIOWA DO CIĘCIA ALUMINIUM
EVO-180-54-A
FIRMY EVOLUTION
MADE IN JAPAN
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 180 mm
ilość zębów - 54 z
średnica otworu mocującego - 20,0 mm