EVOLUTION EVO-230-48-S tarcza piła do stali 230mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION EVO-230-48-S tarcza piła do stali 230mm
Producent: EVOLUTION
Cena: w budowie
Model: EVO-230-48-S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PIŁA WIDIOWA DO CIĘCIA STALI
EVO-230-48-S
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 230 mm
ilość zębów - 48 z
średnica otworu mocującego - 25,4 mm
dopuszczalne obroty - 3000 obr./min.
rodzaj ciętego materiału - stal
waga - 0,6 kg
OPIS PRODUKTU
Wysokiej jakości piła tarczowa z uzębieniem z węglika spiekanego firmy Evolution Power Tools.
Przeznaczona do cięcia profili stalowych, płaskowników i blach wykonanych ze stali konstrukcyjnych.
Tarcza może zostać poddana ostrzeniu
Podczas cięcia profili stalowych pojawiają się jedynie pojedyncze iskry,
przez co technologia cięcia tarczami wielozadaniowymi Evolution jest niezwykle bezpieczna,
wygodna i szybka.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO LD 30 dalmierz laserowy 30m
METABO 657007000 torba narzędziowa duża
PROXXON 23886 klucz oczkowo-gięty 18x19mm
DEDRA N0041 torba narzędziowa wzmocnione dno
RUBI 65958 paca zębata 6x6mm stal drewno 48x12cm
BOSCH przedłużka chwyt sześciokątny 1/4'' 305mm