EVOLUTION EVO-355-80-A tarcza piła do aluminium - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION EVO-355-80-A tarcza piła do aluminium
Producent: EVOLUTION
Cena: w budowie
Model: EVO-355-80-A
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PIŁA WIDIOWA DO CIĘCIA ALUMINIUM
EVO-355-80-A
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 355mm
ilość zębów - 80 z
średnica otworu mocującego - 25,4 mm
dopuszczalne obroty - 1800 obr./min.
rodzaj ciętego materiału - aluminium
waga - 1,7 kg
OPIS PRODUKTU
Wysokiej jakości piła tarczowa z uzębieniem z węglika spiekanego firmy Evolution Power Tools.
Przeznaczona do cięcia profili aluminiowych, płaskowników i blach.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH walizka do młotowiertarki GBH
WOLFCRAFT SZ ścisk zacisk stolarski śrubowy 450mm