BOSCH AII65APC brzeszczot do drewna do GOP 40 / 65mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH AII65APC brzeszczot do drewna do GOP 40 / 65mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608662357
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AII65APC
BRZESZCZOT DO DREWNA
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
DANE TECHNICZNE
szerokość brzeszczotu - 65mm
głębokość cięcia - 40mm
mocowanie STARLOCK
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot HCS do cięcia wgłębnego Starlock, Wood
Cięcia wgłębne w miękkim drewnie (np. przy montażu kratek wentylacyjnych)
Przycinanie ościeżnicy drzwiowej
Wycinanie wyżłobień w elementach mebli
(np. aby umożliwić dostęp do gniazda elektrycznego)
Brzeszczot pasuje do urządzeń firm / BOSCH / MAKITA / FEIN / SKIL / MILWAUKEE / METABO /  itp
oraz przy zastosowaniu adaptera - do wielu innych firm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH GSB 16 RE wiertarka udarowa 750W 13mm
DeWALT DT20716 brzeszczot skrobak multi DCS355
BOSCH wiertło diamentowe do gresu M14 83mm
STANLEY 16-882 dłuto płaskie 38mm