BOSCH GOP ATZ52SFC brzeszczot skrobak 38 / 52 mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP ATZ52SFC brzeszczot skrobak 38 / 52 mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608661647
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
ATZ52SFC
BRZESZCZOT - SKROBAK
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
DANE TECHNICZNE
długość 38 mm
 szerokość 52 mm
OPIS PRODUKTU
Skrobak HCS Starlock, elastyczny
Usuwanie miękkich resztek kleju do wykładziny podłogowej,
u
suwanie resztki farby, usuwanie fug silikonowych
Do stosowania w narzędziach wielofunkcyjnych
BOSCH GOP, PMF jaki i innych marek
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH wiertło stopniowe HSS-TiN x3 zestaw
METABO LD 30 dalmierz laserowy 30m
DeWALT DT4305 piła tarczowa do drewna 36z 30/350mm
DEWALT DW876 pilarka piła taśmowa 1100W
WERA 05006607001 wkrętak 1000V VDE 16szt. zestaw