BOSCH GOP ATZ52SFC brzeszczot skrobak 38 / 52 mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP ATZ52SFC brzeszczot skrobak 38 / 52 mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608661647
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
ATZ52SFC
BRZESZCZOT - SKROBAK
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
DANE TECHNICZNE
długość 38 mm
 szerokość 52 mm
OPIS PRODUKTU
Skrobak HCS Starlock, elastyczny
Usuwanie miękkich resztek kleju do wykładziny podłogowej,
u
suwanie resztki farby, usuwanie fug silikonowych
Do stosowania w narzędziach wielofunkcyjnych
BOSCH GOP, PMF jaki i innych marek
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
MAKITA B49389 wiertła bity nasadki x33 zestaw
STANLEY 47-315 marker  permanentny 3 kolory
BOSCH Extra Hard bity adapter 1/4" 12szt. zestaw
DEDRA 06A091 wkrętaki płaskie Ph x5 zestaw
SCHEPPACH HC53DC sprężarka kompresor 50L 10bar