KNIPEX 2622200SB szczypce wydłużone wygięte 200mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
KNIPEX 2622200SB szczypce wydłużone wygięte 200mm
Producent: KNIPEX
Cena: w budowie
Model: 2622200SB
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE
wydłużone półokrągłe wygięte
FIRMY KNIPEX
26 22 200 SB  /   2622200SB
DANE TECHNICZNE
długość 200mm
długość szczęk 73mm
kąt wygięcia szczęk 40°
zakres cięcia:
drutu o średniej twardości   Ø 3,2 mm
drutu twardego   Ø 2,2 mm
OPIS PRODUKTU
Półokrągłe, długie i zwężające się szczęki
Precyzyjne końcówki szczypiec o dużej elastyczności i wytrzymałości na skręcanie
Idealne do precyzyjnego chwytania i cięcia
Z ostrzami do cięcia drutu miękkiego, średnio twardego i twardego
Ostrza oddzielnie hartowane indukcyjnie, twardość ostrzy ok. 61 HRC
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO SLA LED lampa latarka diodowa 14,4V / 18V