NWS 061R-12-250 nożyce do blachy proste prawe mały łuk - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 061R-12-250 nożyce do blachy proste prawe mały łuk
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 061R-12-250
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
NOŻYCE DO BLACHY
FIRMY NWS
061R-12-250
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 250 mm
Długość ostrzy 42 mm
Maks. grubość blachy 1 mm