NWS 063L-12-260 nożyce do blachy proste lewe - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 063L-12-260 nożyce do blachy proste lewe
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 063L-12-260
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
NOŻYCE DO BLACHY
FIRMY NWS
063L-12-260
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 260 mm
Długość ostrzy 35 mm
Maks. grubość blachy 1,2 mm