NWS 063R-12-260 nożyce do blachy proste prawe 260mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 063R-12-260 nożyce do blachy proste prawe 260mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 063R-12-260
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
NOŻYCE DO BLACHY
FIRMY NWS
063R-12-260
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 260 mm
Długość ostrzy 35 mm
Maks. grubość blachy 1,2 mm
Waga 540 g
OPIS PRODUKTU
Profesjonalne nożyce do cięć prostych i zakrzywionych w prawo.
Zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach.
Do prac blacharsko-dekarskich.
Wysoka jakość wykonania.
Twardość ostrzy 57-59 HRC.
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie.
Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym.
Wykonane ze stali narzędziowej, kutej, hartowanej olejowo.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
HAUPA praska do tulejek trapez 1-10mm
STANLEY 65-441 próbnik wkrętaki x6 zestaw
WOLFCRAFT LC600 gilotyna do paneli z laminatu 465mm