NWS 043-49-VDE-160 szczypce nożyce do kabli 160mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 043-49-VDE-160 szczypce nożyce do kabli 160mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 043-49 VDE-160
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
NOŻYCE DO KABLI
FIRMY NWS
043-49-VDE-160
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 160 mm
max średnica kabla  Ø 16 mm
waga 185 g
 OPIS PRODUKTU
Atestowane nożyce do odizolowywania oraz
cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace
pod napięciem 1000V prądu zmiennego
oraz 1500V prądu stałego (izolowane).