NWS 134-49-VDE-145 szczypce obcinaczki boczne do kabli 145mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 134-49-VDE-145 szczypce obcinaczki boczne do kabli 145mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 134-49-VDE-145
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI
FIRMY NWS
134-49-VDE-145
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 145 mm
Maks. średnica drutu z metali kolorowych 5 mm
Maks. średnica drutu stalowego 1,7 mm
Maks. średnica kabla 8 mm
Waga 165 g
OPIS PRODUKTU
Atestowane obcinaczki boczne do cięcia przewodów, kabli, drutu.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).