NWS 134-49-VDE-160 szczypce obcinaczki boczne do kabli 160mm - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 134-49-VDE-160 szczypce obcinaczki boczne do kabli 160mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 134-49-VDE-160
FIRMY NWS
134-49-VDE-160
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).
Charakteryzują się najwyższą precyzją i bardzo dużą wytrzymałością.
VDE- narzędzie wytwarzane pod stałym nadzorem i testowane zgodnie z europejską normą EN 60900:
- na przebicie
- na przyleganie izolacji
- na uderzenia
- na płomień
Długość narzędzia 160 mm
Maks. średnica drutu z metali kolorowych 6 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2 mm
Maks. średnica kabla 11 mm