NWS 134-69-160S szczypce obcinaczki boczne do drutu 160mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 134-69-160S szczypce obcinaczki boczne do drutu 160mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 134-69-160S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO DRUTU
FIRMY NWS
134-69-160S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 160 mm
Maks. średnica drutu z metali kolorowych 6 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2 mm
Maks. średnica kabla 11 mm