NWS 134-69-180S szczypce obcinaczki boczne do drutu 180mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 134-69-180S szczypce obcinaczki boczne do drutu 180mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 134-69-180S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO DRUTU
FIRMY NWS
134-69-180S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 180 mm
max średnica drutu z metali kolorowych 7 mm
max średnica drutu stalowego 2,5 mm
max średnica kabla 13 mm