NWS 137-49-VDE-180 szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 180mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 137-49-VDE-180 szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 180mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 137-49-VDE-180
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI I DRUTU
FIRMY NWS
137-49-VDE-180
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 180 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 3,7 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2,6 mm
Maks. średnica drutu fortepianowego 2,2 mm
Waga 250 g
 OPIS PRODUKTU
Atestowane obcinaczki boczne o zwiększonym przełożeniu do cięcia twardych przewodów, kabli, drutu.
Zaprojektowane do intensywnej pracy zawodowej w przemyśle, zakładach, warsztatach.
Wysoka jakość wykonania.
Precyzyjne ostrze do drutu fortepianowego (jakość D2)
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie.
Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym.
Wykonane ze stali narzędziowej, kutej, hartowanej olejowo.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).