NWS 137-49-VDE-200 szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 200mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 137-49-VDE-200 szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 200mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 137-49-VDE-200
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI I DRUTU
FIRMY NWS
137-49-VDE-200
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 200 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 4 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2,8 mm
Maks. średnica drutu fortepianowego 2,5 mm
Waga 300 g
OPIS PRODUKTU
Atestowane obcinaczki boczne o zwiększonym przełożeniu do cięcia twardych przewodów, kabli, drutu.
Zaprojektowane do intensywnej pracy zawodowej w przemyśle, zakładach, warsztatach.
Wysoka jakość wykonania.
Precyzyjne ostrze do drutu fortepianowego (jakość D2)
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie.
Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym.
Wykonane ze stali narzędziowej, kutej, hartowanej olejowo.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).
Charakteryzują się najwyższą precyzją i bardzo dużą wytrzymałością.
VDE- narzędzie wytwarzane pod stałym nadzorem i testowane zgodnie z europejską normą EN 60900:
- na przebicie
- na przyleganie izolacji
- na uderzenia
- na płomień
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH GBH 2-28 młotowiertarka młot 3,2J 880W
MAKITA D29561 szczotka druciana M14 115mm