NWS 137-49-VDE-240 szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 240mm - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 137-49-VDE-240 szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 240mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 137-49-VDE-240
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI I DRUTU
FIRMY NWS
137-49-VDE-240
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 240 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 4,5 mm
Maks. średnica drutu stalowego 3,5 mm
Maks. średnica drutu fortepianowego 3 mm
Waga 415 g
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).