NWS 145-49-VDE-160 szczypce do izolacji 160mm - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 145-49-VDE-160 szczypce do izolacji 160mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 145-49-VDE-160
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE DO IZOLACJI
FIRMY NWS
145-49-VDE-160
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 160 mm
Maks. średnica drutu / skrętki  Ø 5 mm
Maks. przekrój drutu / skrętki 10 mm²
Waga 170 g
OPIS PRODUKTU
Atestowane szczypce do usuwania izolacji z pojedyńczych żył lub skrętki.
Ostrza w kształcie litery V.
Z regulowaną śrubą dla łatwego dostosowania do wymaganej średnicy drutu lub linki.
Ze sprężyną otwierającą.
Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym.
Wykonane ze stali narzędziowej, kutej, hartowanej olejowo.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).