NWS 115-31-300-KX4 szczypce cęgi zbrojarskie 300mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 115-31-300-KX4 szczypce cęgi zbrojarskie 300mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 115-31-300-KX4
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE
CĘGI ZBROJARSKIE
FIRMY NWS
115-31-300-KX4
DANE TECHNICZNE
długość 300 mm
maks. średnica drutu miękkiego 4,5 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 4 mm
maks. średnica drutu twardego 2,8 mm