NWS 140-69-205S szczypce uniwersalne wydłużone 205mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 140-69-205S szczypce uniwersalne wydłużone 205mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 140-69-205S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE UNIWESALNE WYDŁUŻONE
FIRMY NWS
140-69-205S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 205mm
maks. średnica drutu miękkiego 3,9 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 3,2 mm
maks. średnica drutu twardego 2,2 mm
waga 190 g
OPIS PRODUKTU
Do cięcia twardych i miękkich drutów
Do pracy utrzymania, chwytania, wyginania i cięcia
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie
Z długimi, płaskimi-okrągłymi szczękami
Powierzchnie chwytające ząbkowane
Zintegrowany klucz oczkowy
Uchwyty z ergonomicznymi uchwytami SoftGripp wieloskładnikowe
Wykonane ze stali narzędziowej, kutej, hartowanej olejowo
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BLACK&DECKER KX3300 zdzieracz parowy do tapet
MAKITA HS6100 pilarka tarczowa piła 165mm 1100W
METABO 26-710 adapter bity końcówki x29 zestaw
STANLEY 70-454 klucz do armatury 1/2'' i 3/4''
DEDRA WMST0638 wiertło stopniowe HSS TiN 6-38 mm
BOSCH skrzynka walizka na otwornice < 60 mm