NWS 140-69-205S szczypce uniwersalne wydłużone 205mm smycz - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 140-69-205S szczypce uniwersalne wydłużone 205mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 140-69-205S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE UNIWESALNE WYDŁUŻONE
FIRMY NWS
140-69-205S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 205mm
maks. średnica drutu miękkiego 3,9 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 3,2 mm
maks. średnica drutu twardego 2,2 mm