NWS 124-49-VDE-160 szczypce płaskie wydłużone 160mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 124-49-VDE-160 szczypce płaskie wydłużone 160mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 124-49-VDE-160
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE PŁASKIE WYDŁUŻONE
FIRMY NWS
124-49-VDE-160
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 160mm
waga 160 g
OPIS PRODUKTU
Do różnorodnych prac, przytrzymywania, kształtowania, odkręcania i cięcia.
Powierzchnie chwytające ząbkowane
Wykonane z najlepszej stali,
Uchwyty z ergonomicznymi uchwytami SoftGripp wieloskładnikowe
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).