NWS 141-49-VDE-170 szczypce tnące odgięte 170mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 141-49-VDE-170 szczypce tnące odgięte 170mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 141-49-VDE-170
Dostępność: CHWILOWO NIEDOSTĘNY
SZCZYPCE TNĄCE ODGIĘTE
FIRMY NWS
141-49-VDE-170
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 170mm
kąt odgięcia 45°
max średnica drutu miękkiego 2,5 mm
max średnica drutu średniej twardości 1,6 mm
waga 150 g
OPIS PRODUKTU
Szczypce tnące półokrągłe, 45° wygięte
Do cięcia twardych i miękkich drutów
Do pracy utrzymania, chwytania, wyginania i cięcia
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie
Z długimi, 45° kątowymi, płasko okrągłymi szczękami
Powierzchnie chwytające ząbkowane
Zintegrowany klucz oczkowy
Uchwyty z ergonomicznymi uchwytami SoftGripp wieloskładnikowe
Wykonane ze stali narzędziowej, kute, hartowane olejowo
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V
prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).